AKTUALNOŚCI

Art. Spożywcze, Chemia i Higiena, Kosmetyki


Hurtownie godne Orła

11 maja 2017


Na Podlasiu mniej właścicieli zamyka swoje sklepy niż w pozostałych regionach Polski. To hurtowniom daje poczucie stabilizacji.


 

Centralne Orły Dystrybucji

12 kwietnia 2017


Położenie województwa łódzkiego to z jednej strony dobra baza wypadowa do handlu na Mazowszu, w Wielkopolsce czy na Dolnym Śląski, z drugiej ograniczenie wynikające z prężnej sąsiedzkiej konkurencji. Na razie łódzcy hurtownicy działają intensywnie na rodzimym podwórku. Jedynie nieliczni szerzej rozwijają skrzydła. Doceniając trudy biznesu w regionie, w którym zarobki są niskie, przyznaliśmy sześć certyfikatów Orzeł Dystrybucji wyróżniającym się firmom.


 

Dystrybucyjne orły z Lubelszczyzny

20 marca 2017


Najmłodsza wyróżniona hurtownia działa czwarty rok. Najstarsze obchodziły już swoje ćwierćwiecze. Przeżyły niejedną gospodarczą zawieruchę w jednym z trzech województw Polski, w którym mieszkańcy mają najniższe zarobki. Cała szóstka otrzymała certyfikaty Orzeł Dystrybucji FMCG za solidność i poczucie bezpieczeństwa, które daje swym klientom i pracownikom.


 

Dystrybucyjne orły z krainy jezior.

21 lutego 2017


Handel na Warmii i Mazurach nie jest łatwym kawałkiem chleba. Ożywa wiosną, wraz z pojawieniem się amatorów żeglarstwa oraz odpoczynku wśród lasów i jezior, latem jest w pełnym rozkwicie, jesienią zamiera. Z dużymi wahaniami w sprzedaży potrafią poradzić sobie tylko wytrawni hurtownicy. Sześć takich firm wyróżniliśmy certyfikatami „Orzeł Dystrybucji FMCG” w kolejnej edycji naszego programu.


 

Mistrzowie w dystrybucyjnym fachu

21 listopada 2016


Liczba osób zamieszkujących Górny Śląsk sprawia, że sklepów, a co za tym idzie i firm dystrybucyjnych jest w tym regionie pokaźna liczba. Przy czym dobrze prosperują zarówno hurtownie ogólnospożywcze, jak i specjalistyczne, zlokalizowane nie tylko w miastach, ale też w małych miejscowościach. Kluczem do ich sukcesu może być doświadczenie. Każda z tych, które uznaliśmy za warte wyróżnienia certyfikatem „Orzeł Dystrybucji FMCG” w drugiej edycji naszego programu, ma bowiem za sobą ponad 20-letnią historię.